Portfolio inwestycji

W czasie naszej wieloletniej działalności na rynku deweloperskim przeżyliśmy wiele ważnych momentów, tworząc przestrzeń życiową dla naszych Klientów i na zawsze zmieniając oblicze Trójmiejskich dzielnic. Bilansem naszej pracy jest 11 ukończonych projektów deweloperskich o różnej skali i łącznie ponad 1600 mieszkań, domów oraz apartamentów. Chcemy podzielić się z Państwem naszą historią:

Osiedle 3 Kolory

Mieszkania – Gdańsk Maćkowy

0
Rok budowy
0
Budynków
0
Mieszkań

To popularne osiedle składa się z 8 budynków wielorodzinnych mieszczących łącznie 336 mieszkań. Położone bezpośrednio przy ul. Starogardzkiej w Gdańsku Maćkowy było jednym z pierwszych osiedli, które przyczyniły się do szybkiego rozwoju tej okolicy. Najciekawszym elementem samych budynków były ogólnodostępne tarasy widokowe położone na najwyższej kondygnacji.

Młoda Oliwa

Apartamenty – Gdańsk Oliwa

0
Rok budowy
0
Budynki
0
Luksusowych apartamentów

Jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji Hanzy. Młoda Oliwa to trzy nowoczesne budynki mieszczące 12 luksusowych apartamentów. Głównymi zaletami kompleksu były niesamowita lokalizacja przy Ul. Polanki w Gdańsku Oliwie, antresole w apartamentach na piętrze oraz podziemny kompleks wyposażony w profesjonalną salę fitness i strefę relaksu z barem.

Cztery Pory Roku

Kompleks mieszkań i domów – Gdańsk Południe

0
Lat rozwoju
0
Mieszkań
0
Domów wolnostojących i szeregowych

Niespełna 1000 mieszkań i 100 domów – to bilans naszej jeszcze do niedawna flagowej inwestycji w południowym Gdańsku. Co kilkanaście lat temu było tylko uroczą polaną, dzięki nam dziś jest tętniącym życiem rodzinnym osiedlem, na którym wychowuje się już nowe pokolenie gdańszczan. Nasi Klienci docenili Cztery Pory Roku za jej malownicze położenie, świeże powietrze i wysoki standard mieszkań w atrakcyjnej cenie.

Osiedle Platynowa

Mieszkania – Gdańsk Orunia Górna

0
Rok budowy
0
Budynki
0
Mieszkania

Inwestycja obejmowała trzy budynki wielorodzinne na łącznie 92 mieszkania. Charakterystycznymi cechami kompleksu był podwyższony standard wykończenia (w standardzie były m.in. drzwi wewnętrzne, instalacje alarmowe na parterze), oraz osobny parking dla motocykli i rowerów.

Myśliwska 17

Mieszkania – Gdańsk Piecki Migowo

0
Rok budowy
0
Budynki
0
Mieszkania

Zespół dwóch budynków wielorodzinnych usytuowanych w dzielnicy Migowo. Cechą charakterystyczną inwestycji było sąsiedztwo niedużego, otoczonego zielenią jeziorka. Inwestycja obejmowała mieszkania 1, 2 i 3-pokojowe rozmieszczone na sześciu kondygnacjach obsługiwanych przez cichobieżne windy. Lokale położone na parterach posiadały ogródki przydomowe oraz instalację alarmową w standardzie.

Kamienice Nad Strzyżą

Apartamenty – Gdańsk Wrzeszcz

0
Rok budowy
0
Budynki
0
Apartamentów

Dwa prestiżowe budynki wielorodzinne wyróżniały się dostojną, klasyczną stylistyką i świetnym położeniem w samym sercu rozwijającego się Wrzeszcza – blisko powstałej wówczas niedawno Galerii Bałtyckiej. Była to też doskonała okazja dla inwestorów – wartość inwestycji zwiększyła się znacznie w czasie.

Willa Nadmorska

Apartamenty – Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana

0
Rok budowy
0
Apartamentów
0 m2
Średnia powierzchnia apartamentu

Zespół pięciu luksusowych apartamentów położony zaledwie kilkaset metrów od Bulwaru Nadmorskiego w Gdyni. Inwestycja była wyposażona w halę garażową dla mieszkańców i komórki lokatorskie w piwnicy.

Kamieniczki Akademickie

Apartamenty – Gdańsk Wrzeszcz

0
Rok budowy
0
Budynki
0
Apartamentów

Zespół budynków przy Ul. Smoluchowskiego w Gdańsku Wrzeszczu nawiązujący stylistyką do architektury Starego Miasta. Inwestycja wyróżniała się wyglądem elewacji, dobrą lokalizacją nieopodal Akademii Medycznej w Gdańsku oraz ciekawymi aranżacjami mieszkań z wykorzystaniem antresoli.

Dom z Widokiem na Morze

Mieszkania – Gdynia Leszczynki

0
Rok budowy
0
Budynki
0
Mieszkań

Kompleks wielorodzinny na 58 mieszkań położony przy ul. Stoigniewa w dzielnicy Leszczynki w Gdyni. Jego główną zaletą było posadowienie na szczycie wzniesienia, dzięki któremu z okien roztaczała się panorama Gdyńskiego portu.

Willa Hanza

Apartamenty – Sopot

0
Rok budowy
0
Apartamentów
0 m2
Średnia powierzchnia apartamentu

Willa Hanza przez wiele lat służyła jako siedziba naszej firmy. Stylizowana na klasyczne XIX wieczne Sopockie wille doskonale wpasowała się w prestiżową lokalizację w centrum Trójmiejskiego kurortu.

Apartamenty przy ul. Haffnera

Apartamenty – Sopot

0
Rok budowy
0
Apartamenty

Nadbudowa jednej z istniejących kamienic z zachowaniem ducha Sopockiej architektury. Na piętrze znalazły się trzy luksusowe apartamenty.